OGŁOSZENIA WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ

Terminy najbliższych wydarzeń:

14.X. - pokaz iluzji (9 zł od dziecka)
19.X. - eksperymenty z p. Bartkiem (11 zł od dziecka) - zmiana terminu z 21.X.
25.X. - "Budujemy muzykę z klocków" (7 zł od dziecka)
29.X. - Inauguracja Toruńskiej Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków - Stadion Miejski ul. Bema (godzinę wyjścia podamy, kiedy tylko otrzymamy więcej informacji)
--.X. - "Przedszkolak bezpieczny na drodze" wizyta policjantów w przedszkolu - termin poznamy później

Konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału wraz z dzieckiem w konkursie na wykonanie pacynki. Prosimy o informację zwrotną, kiedy pacynka zostanie już wysłana, abyśmy wiedziały, ile osób wzięło udział.
Termin wysłania pracy: 22.X. - liczy się data stempla pocztowego.

» Pokaż regulamin konkursu «

Sprawy organizacyjne

* Dzień na przynoszenie zabawek: piątek (Można przynieść na stałe do przedszkola drobne figurki lub puzzle).

* Dzień na wymianę książek dla dzieci "Wędrująca biblioteka": piątek.

* Proszę przynieść:
- pastę do zębów, szczotkę (koniecznie w etui lub tylko etui na włosie) - podpisane
- strój gimnastyczny (krótkie spodenki i t-shirt z krótkimi rękawami) - w worku tekstylnym - podpisane

* Przypominamy o dostarczeniu "Wyprawki".

* Prosimy o przestrzeganie zasad bezpiecznej zabawy w czasie pobytu z dzieckiem na przedszkolnym placu zabaw.

* Prosimy o przynoszenie 1x w miesiącu 1 pudełka chusteczek higienicznych.

Godziny konsultacji dla Rodziców

Konieczne jest ustalenie terminu z nauczycielką. Prosimy o umawianie się z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Małgorzata Falkowska
poranna zmiana:
poniedziałki 11:00 - 11:30
środy 8:30 - 9:00
popołudniowa zmiana:
poniedziałki 16:00 - 16:30
czwartki 16:00 - 16:30

Małgorzata Łatkowska
poranna zmiana:
środy 8:30 - 9:00
piątki 11:30 - 12:00
popołudniowa zmiana:
poniedziałki 16:00 - 16:30
czwartki 16:00 - 16:30

Link do filmiku z pokazowego treningu z Ping-ponga.

» Pokaż filmik «

UWAGA - wzrost stawki

Informujemy, iż od dnia 01.01.2022r. następuje wzrost stawki na 10,00 zł. (za miesiąc od dziecka) za prowadzenie zajęć w przedszkolu pod nazwą „Cykliczne spotkania z muzyką”. Zajęcia prowadzi Pan Darek Walichniewicz.
Powyższą kwotę należy regulować u reprezentantów Rady Rodziców, odpowiedzialnych za zbiórkę pieniędzy w danej grupie.

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w hollu przedszkola (2 osoby).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e - mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6
Dorota Pesta