OGŁOSZENIA WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ

4 marca

W poniedziałek 04.III jedziemy na Barbarkę na zajęcia edukacyjne. Wyjazd planowany jest ok. 10:30.

8 marca

W piątek 08.III jedziemy na zawody sportowe do Szkoły Podstawowej nr. 32. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10:00, planowany wyjazd ok. godziny 9:00. Koszulki sportowe dzieci będą miały z przedszkola. Z domu przynoszą czarne bądź granatowe, krótkie spodenki; obuwie sportowe z gumową podeszwą, niesznurowane (mogą być też na boso); worek gimnastyczny, podpisany (jeśli worek mamy na sali, to nie trzeba przynosić drugiego).

13 marca

W środę 13.III o godzinie 8:50 w przedszkolu będzie dla dzieci audycja muzyczna „Wiosna w eterze”.

15 marca

W piątek 15.III na godzinę 9:30 jedziemy do Baja Pomorskiego na przedstawienie pt „Jaś i Małgosia”.

29 marca

Rekolekcje dla dzieci 6-letnich.
Dnia 29 marca (tj. w piątek) o godz. 10:00 - 11:00 odbędą się rekolekcje dla dzieci z przedszkoli należących do parafii św. Józefa (w tym również dla naszego przedszkola). Rekolekcje poprowadzi o. Łukasz Baran. W związku z tym dzieci z grupy 6-letnich o godzinie 9:30 udadzą się do kościoła na rekolekcje. Po rekolekcjach dzieci powrócą do przedszkola na dalsze zajęcia.

Monika Kamińska

Dziękujemy za kwiaty do kącika przyrody.
Zachęcamy do głośnego czytania, prezentacji zawodu itp.