OGŁOSZENIA WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ

Drodzy Rodzice.

Przypominamy, że 20.05.2019 r. jedziemy do Babaludy. Wyjazd spod przedszkola autokarami o godz. 8.45. W związku z tym, dzieci przyprowadzamy do przedszkola najpóźniej do godziny 8.00. Powrót do przedszkola ok. godz. 14.00 (dzieci jedzą obiad w przedszkolu). Prosimy o sportowy ubiór, preparaty na kleszcze (dzieci nie zabierają plecaków- wszystko zapewnia przedszkole). Jeśli dziecko ma chorobę lokomocyjną, tabletki podają rodzice.

Informacja z UMT dotycząca zapisów dzieci na okres wakacji.

» Pokaż informację «

8 maja

UWAGA ZMIANA !!! Prosimy o 100% frekwencję dzieci w dniu 8 MAJA (tego dnia prosimy, żeby dzieci nie ubierały odzieży w kolorze zielonym i niebieskim).

10 maja

dzieci będą brały udział w zajęciach ceramicznych z gliny.

16 maja

16.05.2019r. – w tym dniu, dzieci 6-letnie zaśpiewają hymn przedszkola podczas MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ „WESOŁY PAŁACYK”, w związku z tym prosimy o odświętny strój dla dziecka.

23 maja

tj. czwartek zapraszamy rodziców na dzień Rodzica na godzinę 14:00.

23 maja

dzieci będą brały udział w zajęciach ceramicznych z gliny.

Dziękujemy za kwiaty do kącika przyrody.
Zachęcamy do głośnego czytania, prezentacji zawodu itp.