OGŁOSZENIA WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ

23 października

23.10.2017- odbędzie się audycja muzyczna dla wszystkich dzieci n.t. "Górale i ich obyczaje". Zajęcie finansowane ze składek na Radę Rodziców.

26 października

26.10.2017 - odbędą się zajęcia z szermierki.

30 października

30.10.17. w grupie PODUSZKOWCCW odbędzie się Pasowanie na Przedszkolaka. Nasza grupa rozpoczyna tą uroczystość odśpiewaniem hymnu przedszkola. W związku z tym prosimy w tym dniu o odświętny ubiór dla dziecka.

Uwaga!

Na zajęcia dodatkowe "Szkoła Pamięci" proszę przynieść 1 zeszyt 32 kartkowy w kratkę.

Prosimy o przyniesienie:

- 1 raz w miesiącu: 1 kartonika chusteczek higienicznych
- 1 raz w roku: 1 opakowanie chusteczek nawilżanych
- nieobowiązkowo (dla chętnych Rodziców): papier do ksero (może być "odpad" z drukarki jednostronnie zadrukowany lub ryza papieru ksero)

Konsultacje

Konsultacje pedagogiczne dla Rodziców 6-latków odbywają się w pierwszy i drugi wtorek każdego miesiąca po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania z nauczycielkami grupy.