OGEŁOSZENIA WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ

Informujemy, iż przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu
będzie trwała w terminie
od 29.06.2020r. do 26.07.2020r.

Jednocześnie informujemy iż do dnia 24.12.2019r. należy złożyć deklarację dotyczącą zapisania dziecka do przedszkola zastępczego podczas trwania przerwy wakacyjnej w naszym przedszkolu.
Deklaracje zostaną wyłożone w hollu przedszkola w dniu 02.12.2019r.

» Skan Zarządzenia Prezydenta «

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż w najbliższym czasie planowane są następujące zadania ze składek na Radę Rodziców:

* 04.11.2019r. (poniedziałek)
Grupa 4-5 latki i 5-6 latki- zajęcia warsztatowe z gliny w „Cafe Bajarka”,

* 05.11.2019r. (wtorek)
Grupa 3-latki i 4- latki- zajęcia warsztatowe z gliny w „Cafe Bajarka”, przewóz dzieci wynajętym autobusem z MZK,

* 06.11.2019r. (środa)
Malowanie prac z gliny we wszystkich grupach na terenie przedszkola.

* 14 .11.2019r. (czwartek)
spektakl teatralny pt. „Emocjonalne stworki” dla dzieci z wszystkich grup w wykonaniu aktorów z Teatru MAGMOWCY.

Prosimy o dokonywanie systematycznych wpłat składek na Radę Rodziców u Intendentki przedszkola.

4 listopada

Wyjazd do Cafe Bajarka na zajęcia z gliną. Prosimy chętnych Rodziców do pomocy podczas przejazdu autobusami MZK.

8 listopada

Uroczystość w przedszkolu z okazji Święta Niepodległości. Prosimy o odświętny ubiór dzieci.

14 listopada

Zapraszamy dzieci do obejrzenia spektaklu teatralnego "Emocjonalne stworki". Spektakl odbędzie się w przedszkolu.

do 15 listopada

Prosimy Rodziców o przyniesienie jednego czystego, białego prześcieradła do 15.11.19. Nie musi być nowe. To niespodzianka, więc nie możemy nic zdradzić.
W listopadzie zaprosimy Rodziców na zajęcia otwarte . Datę zajęcia podamy dzieciom na kartkach.

18 listopada

W naszym przedszkolu odbędzie się uroczystość z okazji "Światowego Dnia Misia". Prosimy Rodziców o przyniesienie na zajęcia z języka angielskiego pluszowego misia dnia 18.11.19. i pozostawienie go do 25.11. - do uroczystości przedszkolnej.

Informacja dla osób nieobecnych na zebraniu z Rodzicami:

1)
- w roku szk. 2019/20 realizujemy program nt. emocji i dobrej komunikacji w grupie pt. “Harmony”, którego bohaterem jest maskotka imieniem Zi.
- co tydzień w piątek kolejne dziecko (wg kolejności z dziennika) będzie zabierało Zi do domu. Zadaniem dziecka będzie:
1) opiekować się Zi przez cały weekend
2) narysować i przynieść w poniedziałek do przedszkola obrazek pt. “Mój weekend z Zi”
3) opowiedzieć w przedszkolu jak bawiło i opiekowało się z Zi
Zadanie dla Rodzica: wykonać jeden element garderoby dla Zi np. sweterek, czapkę, szalik, spodenki itp. Zi będzie miał w naszej sali swój domek, w którym będziemy gromadzić ubranka. Dzieci uwielbiają Zi! : )

2) W naszej sali pojawiła się Tablica Motywacyjna, na której nagradzamy dzieci za przestrzeganie zasad zachowania w przedszkolu. Dzieci przez cały tydzień zbierają pieczątki. Kto uzbiera najwięcej pieczątek, w piątek otrzymuje nagrodę – rysunek na policzku kredkami do malowania twarzy.