OGŁOSZENIA WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ

17 stycznia

odbędzie się w przedszkolu audycja muzyczna.

18 stycznia

o godz. 14:00 uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie 6 – latków. Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci: dziewczynki – białe rajstopy, biała bluzka, uczesanie w koczek (tak, jak na występ Świąteczny dla Rodziców); chłopcy - odświętnie.

30 stycznia

Bal Karnawałowy w przedszkolu – prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci. W tym dniu dzieci przychodzą do sali przebrane już w stroje, w szatni natomiast proszę pozostawić podpisany worek do spakowania stroju. Dodatkowe elementy stroju typu: miecze, karabiny, różdżki będą użyte tylko do zdjęcia (na czas tańców będą odłożone na półkę). Z uwagi na możliwość zdublowania tych elementów, prosimy o ich podpisanie.

Prosimy o przyniesienie:

- 1 raz w miesiącu: 1 kartonika chusteczek higienicznych
- 1 raz w roku: 1 opakowanie chusteczek nawilżanych
- nieobowiązkowo (dla chętnych Rodziców): papier do ksero (może być "odpad" z drukarki jednostronnie zadrukowany lub ryza papieru ksero)

Konsultacje

Konsultacje pedagogiczne dla Rodziców 6-latków odbywają się w pierwszy i drugi wtorek każdego miesiąca po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania z nauczycielkami grupy.