Jadłospis


DATA ŚNIADANIE II ŚNIADANIE OBIAD
poniedziałek
19.06.2017
Kawa z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, wędlina, pomidorem, napój. Jogurt z truskawkami, wafelek zbożowo - ryżowy, napój. Zupa ryżowa, kotlety z jajek w sosie chrzanowym, ziemniaki, sur., z marchwi i jabłek, fasolka szparagowa bułką tartą, kompot.
wtorek
20.06.2017
Kakao, bułka mleczna z masłem, serem krojonym, sałatą, rzodkiewką, owoc, napój. Truskawki z bitą śmietaną, wafelek zbożowy, napój. Botwinka, filet z kurczaka, ziemniaki, mizeria, kompot.
środa
21.06.2017
Kawa z mlekiem, pieczywo z masłem, pomidorem, pastą z wędliny, pomidorem, owoc, napój. Budyń śmietankowy z musem owocowym, wafelki zbożowo - ryżowe, soczek owocowy. Zupa kalafiorowa, ryż z truskawkami i bitą śmietaną, kompot.
czwartek
22.06.2017
Zupa mleczna z płatkami owsianymi, bułka kanapkowa z masłem, serkiem topionym, dżemem, warzywo, napój. Kaszka manna na gęsto z musem truskawkowym, owoc, napój. Zupa owocowa z makaronem, pieczeń rzymska w sosie wł., ziemniaki, sur., kapusta z wody z bułką tartą, kompot.
piątek
23.06.2017
Kawa z mlekiem, pieczywo z masłem, wędlina, jajkiem, pomidorem, owoc, napój. Galaretka owocowa z bitą śmietaną, wafelek zbożowy, owoc, napój. Kapuśniak, pierogi leniwe ze śmietaną, sał. owocowa, kompot.
poniedziałek
26.06.2017
Kawa z mlekiem, pieczywo z masłem, wędliną, serem krojonym, ogórkiem, owoc, napój. Herbata miętowa, gofry wł. wyp., owoc. Barszcz biały, naleśniki z twarogiem w sosie truskawkowym, kompot.
wtorek
27.06.2017
Zupa mleczna z płatkami jaglanymi, bułka kanapkowa z masłem, miodem, dżemem, serkiem topionym, rzodkiewką, szczypiorkiem, owoc, napój. Budyń czekoladowy z musem owocowym, wafelki zbożowo - ryżowe, soczek owocowy. Rosół z makaronem, podudzie z kurczaka w sosie, ziemniaki, sałata w śmietanie, kompot.
środa
28.06.2017
Kawa z mlekiem, pieczywo z masłem, pomidorem, parówki na ciepło, warzywo, napój. Jogurt z musem truskawkowym, biszkopty bezcukrowe, napój. Zupa koperkowa z kluseczkami, lasagne z mielonym i warzywami, ogórek małosolny, kompot.
czwartek
29.06.2017
Kakao, pieczywo mieszane z masłem, jajkiem, pomidorem, owoc, napój. Galaretka mleczna z truskawkami, wafle zbożowo - ryżowe, napój. Zupa pomidorowa z ryżem, gulasz wp., kasza perłowa, kalafior z bułką tartą, ogórek małosolny, kompot.
piątek
30.06.2017
Kawa z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, wędlina, sałatą, owoc, napój. Kisiel z owocami bitą śmietaną, wafelek ryżowy, napój. Zupa krem brokułowa z serem, ryba w sosie koperkowym, ziemniaki, sur., warzywna, kompot.pm6-torun.pl