Kącik logopedyczny

» nr 86 (grudzień) «
» nr 85 (październik) «

Drodzy Rodzice!

Do połowy października trwały przesiewowe badania logopedyczne wszystkich dzieci. Badaniu podlegało m.in.: rozumienie mowy, budowa i sprawność narządów artykulacyjnych, mowa swobodna oraz wymowa poszczególnych głosek.

Do końca października otrzymacie Państwo informację dotyczącą diagnozy - do pobrania od pań dyżurujących rano i popołudniu, przy szatni. Od połowy października tj. od 21.10.2021 r. rozpoczną się zajęcia logopedyczne.
W czwartki dzieci z „Wypożyczalni skrzydeł” oraz z grupy „Bańkowice mydlane”.
Natomiast w piątki dzieci z grupy „Ślimakowo”.

Na terapię należy przynieść podpisaną Teczkę A4 a w niej podpisany skoroszyt.
Po zajęciach dzieci będą otrzymywały karty pracy (zadania domowe do utrwalania).
Teczkę ze skoroszytem i kartami pracy, należy zawsze przynosić rano, w dniu terapii dziecka.
Po południu lub następnego dnia, należy zabrać teczkę do domu, by systematyczne trenować narządy mowy i wywołane głoski.

Pozdrawiam serdecznie
logopeda Hanna Muchewicz