OGŁOSZENIA W BAŃKOWICACH MYDLANYCH

Drodzy Rodzice!

* W dniu 21.06.22r. odbędzie się w naszej grupie dzień pt. "MAM TALENT". W związku z tym dzieci mogą w tym dniu zaprezentować swoje hobby, pasję, zainteresowanie. Mogą przynieść ulubioną książkę, strój sportowy, kolekcję zbiorów itp.

* W dniu 22.06.22r. odbędzie się "Uroczyste Pożegnanie Absolwentów PM 6" czyli dzieci 6 - letnich. W związku z tym dzieci z naszej grupy zaprezentują mały program artystyczny i wręczą upominki. Bardzo prosimy, aby dzieci przyszły w tym dniu ubrane ODŚWIĘTNIE (biała bluzeczka lub koszula).

* W dniu 23.06.22r. w naszej grupie odbędzie się "KOLOROWY - OWOCOWY DZIEŃ". Dzieci mogą ubrać się kolorowo oraz mieć elementy dekoracyjne - owocowe.

* W dniu 24.06.22r. zaplanowana jest wycieczka na warsztaty do "Cafe Bajarka".
Nauczycielki

13 czerwca

W dniu 13.06.2022r. (poniedziałek) o godz. 9:00 odbędzie się przedstawienie teatralne pt. „Rajskie ptaki” w wykonaniu zespołu artystycznego „Magmowcy” z Torunia.
Zadanie opłacone ze składek na Radę Rodziców.

UWAGA RODZICE !!!

Zwracamy się z prośbą o dokonywanie zapisywania dzieci
na dzień 17 czerwca 2022r.(piątek)
w celu zaplanowania właściwej organizacji pracy przedszkola.

Lista wyłożona jest w hollu przedszkola.
Zapisy trwają do dnia 08.06.2022r. do godz. 16:30.

W tym dniu praca wychowawczo - dydaktyczna będzie realizowana w grupach łączonych.

Dyrektor Przedszkola

UWAGA RODZICE !!!

W związku z przerwą wakacyjną trwającą w Przedszkolu Miejskim Nr 6 w Toruniu w terminie od 11.07 - 31.07.2022r. proszę o złożenie wypełnionego „Wniosku o uczęszczanie dziecka w miesiącach wakacyjnych”.

Wniosek można pobrać w hollu przedszkola lub poniżej.

Wypełniony wniosek należy złożyć w skrzynce podawczej, umieszczonej w hollu przedszkola do dnia 10.06.2022r.
• Proszę o rozważne i przemyślane deklaracje obecności dziecka, co umożliwi sprawną organizację pracy przedszkola,
• Realizacja pracy wychowawczo - dydaktycznej w okresie wakacyjnym będzie w grupach łączonych,
• W okresie wakacyjnym 2022r. nie planuje się „przedszkoli zastępczych”. W czasie trwania przerwy wakacyjnej w przedszkolu opiekę nad dziećmi organizują Państwo we własnym zakresie.

Dyrektor Przedszkola

» pokaż wniosek (pdf) «

» pokaż wniosek (docx) «

W maju

* 16.05.22r. (poniedziałek) na godzinę 9:00 mamy zaplanowane wyjście na zajęcie edukacyjne do obiektu "Willa z pasją". W zwiazku z tym bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu były przyprowadzone do przedszkola do godziny 8:00.

* 19.05.22r. (czwartek) w przedszkolu odbędą się zajęcia gospodarcze "Zdrowe warsztaty czekoladowe"

* 23.05.22r. (poniedziałek) idziemy na zajęcia edukacyjne do Biblioteki osiedlowej. W związku z tym bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu były przyprowadzone do przedszkola do godziny 8:00.

Drodzy Rodzice!
W dniu 26.05.22r.(czwartek) świętować będziemy w naszej grupie "Dzień Mamy i Taty".
Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Grupy "Bańkowice mydlane" w tym dniu o godzinie 10:00 jednego Rodzica od każdego Dziecka do naszej sali przedszkolnej.

W zwiazku z Uroczystością bardzo prosimy, aby Dzieci były ubrane w tym dniu:
* DZIEWCZYNKI: biała bluzeczka, białe podkolanówki oraz kolorowa spódniczka
* CHŁOPCY: biała koszula lub koszulka polo, eleganckie spodnie.

Z góry dziękujemy. Nauczycielki.

UWAGA RODZICE !!!

W dniu 06.05.2022r. (piątek) od godz. 9:00 będą wykonywane w przedszkolu zdjęcia dla dzieci z wszystkich grup.

W grupach dzieci 3l. 3-4l. i 5l. zdjęcia „Wiosna w ogrodzie” natomiast w grupie dzieci 6-letnich zdjęcia tablo plus indywidualne na zakończenie roku szkolnego. Zdjęcia poglądowe:

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy nie wyrażają zgody na wykonywanie zdjęć proszeni są o wpisanie dziecka na wyłożoną listę w hollu przedszkola do dnia 05.05.2022r.

Sesję zdjęciową wykona Studio fotograficzne „LINDA” z Bydgoszczy.

SZANOWNI RODZICE !!!

Informujemy, iż przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu
będzie trwała w terminie
od 11.07.2022r. do 31.07.2022r.
(3 tygodnie)

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na sytuację epidemiczną i zagrożenie zarażenia COVID 19 nie planuje się w 2022r. organizowania tzw. przedszkoli zastępczych dla dzieci z innych przedszkoli w czasie gdy przedszkole macierzyste będzie zamknięte. Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i pracowników przedszkola, przez okres 3 tygodni wakacyjnych rodzice będą musieli zapewnić opiekę swoim dzieciom we własnym zakresie. W pozostałym czasie dzieci będą mogły uczęszczać do Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Toruniu.

UWAGA - wzrost stawki

Informujemy, iż od dnia 01.01.2022r. następuje wzrost stawki na 10,00 zł. (za miesiąc od dziecka) za prowadzenie zajęć w przedszkolu pod nazwą „Cykliczne spotkania z muzyką”. Zajęcia prowadzi Pan Darek Walichniewicz.
Powyższą kwotę należy regulować u reprezentantów Rady Rodziców, odpowiedzialnych za zbiórkę pieniędzy w danej grupie.

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w hollu przedszkola (2 osoby).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e - mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6

Zachęcamy

Zachęcamy również do współpracy w ramach realizacji Rocznego Planu Pracy Przedszkola – prezentacja pasji, zainteresowań, spotkań z ciekawymi osobami oraz udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Jeśli macie Państwo pomysły, sugestie - prosimy o propozycje.