OGŁOSZENIA W BAŃKOWICACH MYDLANYCH

21 września

Szanowni Rodzice!
W dniu 21.09.2020 (tj. poniedziałek) obchodzimy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA, w związku z powyższym dzieci mogą przebrać się w dowolny sposób (wedle uznania dziecka).

Uwaga rodzice !!!

Informujemy, iż w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu nie ma możliwości ubezpieczenia dzieci od nieszczęśliwych wypadków w systemie grupowym na rok szkolny 2020/2021.

Zachęcamy rodziców do indywidualnego wyboru firmy ubezpieczeniowej i dokonania jak najszybszego ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Dyrektor Przedszkola
Dorota Pesta

do 11 września

Drodzy rodzice!

* Do dnia 11.09.2020r. prosimy o dokonanie wpłaty 129 zł na książki (W skład zestawu wchodzi pakiet dla nauczyciela i dodatkowe książeczki-ćwiczenia grafomotoryczne oraz plansze do zajęć i okulary 3D dla każdego dziecka. Odliczoną kwotę przynosi dziecko w podpisanej kopercie do Sali) Jeśli ktoś nie zapłaci w tym terminie za książki jest to dla nas informacja, że rodzic nie wyraża zgody na ich zakup.

* Informujemy, żeże planowany jest zakup dla naszej grupy regału z szufladami. W związku z tym każde dziecko będzie miało swoją szufladę. Prosimy zaopatrzyć dziecko w jednokomorowy piórnik (większy się nie zmieści w szufladzie) i wyposażyć go w kredki świecowe firmy BIC max 10 kolorów oraz 6 szt. pisaków firmy BIC oraz 2 szt. małego kleju w sztyfcie BIC.

* W najbliższy piątek dzieci otrzymają woreczki ze strojami gimnastycznymi do prania (prosimy o zwrot strojów w poniedziałek w podpisanym worku nie reklamówce!!! Prosimy podpisać też strój tj. koszulkę i spodenki, getry.

* Prosimy o przyniesienie 1 szt. pudełka chusteczek higienicznych raz w miesiącu.

* Do tej pory nie ustalono w jakiej formie odbędzie się zebranie z rodzicami. Planujemy zebranie z rodzicami on-line. Z dodatkowych zajęć w przedszkolu pozostaje: j. angielski, rytmika, religia, logopedia.

* Przypominamy o zakazie przynoszenia zabawek do przedszkola (tj sali zabaw i szatni).

* Mycie zębów w naszej grupie przewidujemy w późniejszym terminie.

* Plan współpracy z rodzicami na każdy miesiąc roku szkolnego 2020/2021 prześlemy w następnym tygodniu.

Serdecznie Państwa pozdrawiamy i życzymy Państwu i nam owocnej współpracy p .Hania i p. Justyna

22 września

Krótkie w formie zebranie rodziców naszej grupy odbędzie się dn. 22.09.2020r. o godz. 16:30 celem powołania trójki grupowej.

UWAGA RODZICE !!!

Proszę o zapoznanie się z Procedurami obowiązującymi na czas pandemii, które znajdują się poniżej.

» PROCEDURA SZYBKIEGO OBIEGU INFORMACJI Z RODZICAMI/OPIEKUNAMI «

» Procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Toruniu «

SZANOWNI RODZICE !!!

W związku z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020r. do przedszkola będą mogły uczęszczać wyłącznie dzieci zdrowe, bez żadnych objawów chorobowych.

W przypadku stwierdzonej u dziecka alergii i występujących u niego z tego tytułu oznak w postaci np. kataru, kaszlu, duszności zobowiązuje się rodziców do pozyskania zaświadczenia od lekarza potwierdzającego ten stan.

Zaświadczenie należy dostarczyć do wychowawców grup w dniu kiedy dziecko po raz pierwszy zostanie przyprowadzone do przedszkola.

Nie dostarczenie zaświadczenia będzie skutkowało natychmiastowym odbiorem dziecka z przedszkola w przypadku zauważonych objawów chorobowych.

SZANOWNI RODZICE !!!

Informujemy, iż od dnia 01.09.2020r. przedszkole przyjmuje wszystkie dzieci zapisane na rok szkolny 2020/2021. Przedszkole czynne jest w godzinach 6:00 - 16:30.
Przedszkole funkcjonuje nadal w „reżimie sanitarnym” zgodnie z Procedurami dostępnymi na stronie internetowej przedszkola oraz Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 02 lipca 2020r.
Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 2 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w szatni (2 osoby dorosłe i 2 dzieci).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e-mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Toruniu

UWAGA RODZICE !!!

W aktualnościach na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej jest zamieszczony komunikat pn. „Aplikacja Prote Go Safe - wspólny List Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego dla rodziców”.
Załącznikiem do komunikatu jest list wspólny Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego adresowany do rodziców i opiekunów uczniów zachęcający do zainstalowania na telefonie komórkowym aplikacji Prote Go Safe. To narzędzie informuje o możliwym kontakcie z osoba zakażoną.

» www.gov.pl/web/edukacja/aplikacja-protego-safe «

Oferta Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Toruniu na czas trwania stanu epidemii

» Pokaż ofertę «

Jak chronic się przed koronawirusem?

» Pokaż szczegóły «