OGŁOSZENIA W BAŃKOWICACH MYDLANYCH

Informujemy, iż dnia 20.09.2022 o godz. 16:30 odbędzie się Zebranie Rodziców.

Spotkanie będzie obejmowało dwie części:
I CZĘŚĆ - omówienie spraw dotyczących nowego roku szkolnego (z udziałem Pani Dyrektor),
II CZĘŚĆ - spotkanie z Nauczycielkami Grupy.

Drodzy Rodzice 4-latków

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym 2022/2023.
Informujemy, że termin zebrania z Rodzicami zostanie podany w najbliższym czasie.
Bardzo prosimy o dostarczenie do przedszkola woreczka podpisanego z ubraniami dla dziecka na wypadek konieczności przebrania.

Prosimy także o dostarczenie:
- suchych chusteczek higienicznych w kartoniku (1 opakowanie od dziecka na miesiąc)
- chusteczek nawilżanych (1 opakowanie od dziecka na dwa miesiące)

Pozdrawiamy serdecznie.
Nauczycielki Grupy 4-latków „Bańkowice Mydlane”

UWAGA - wzrost stawki

Informujemy, iż od dnia 01.01.2022r. następuje wzrost stawki na 10,00 zł. (za miesiąc od dziecka) za prowadzenie zajęć w przedszkolu pod nazwą „Cykliczne spotkania z muzyką”. Zajęcia prowadzi Pan Darek Walichniewicz.
Powyższą kwotę należy regulować u reprezentantów Rady Rodziców, odpowiedzialnych za zbiórkę pieniędzy w danej grupie.

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w hollu przedszkola (2 osoby).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e - mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6
Dorota Pesta

Zachęcamy

Zachęcamy również do współpracy w ramach realizacji Rocznego Planu Pracy Przedszkola – prezentacja pasji, zainteresowań, spotkań z ciekawymi osobami oraz udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Jeśli macie Państwo pomysły, sugestie - prosimy o propozycje.