OGŁOSZENIA ŚLIMAKOWA

Okazje do czytania w lutym

» Pokaż plakat «

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż w dniu 23.01.2023r. (poniedziałek) odbędą się dla wszystkich grup zajęcia z astronomii z wykorzystaniem mobilnego Planetarium „Orbitek”.
Koszt zajęć 20,00 zł. za dziecko, opłacane ze składek na Radę Rodziców.

» Pokaż plakat «

Informujemy, iż przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu
będzie trwała w terminie
od 31.07.2023r. do 20.08.2023r. (3 tygodnie)

W załączeniu link do Zarządzenia Nr 397 Prezydenta Miasta Torunia z dnia 14.12. 2022r. w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2022/2023, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Toruń.

» Pokaż link do miejsca publikacji zarządzenia «

» Pokaż zarządzenie «

UWAGA RODZICE !!!

Prosimy o dokonywanie zapisywania dzieci na okres
od 27.12.2022r. do 30.12.2022r.
ze względu na odpowiednie zaplanowanie wyżywienia
dla dzieci i organizacji pracy przedszkola.

W hollu przedszkola wyłożona jest lista
do dnia 20.12.2022r.

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż od dnia 21.11.2022r. jest możliwość zakupu kalendarzy 12- stronicowych na 2023r. ze zdjęciem dziecka.

Cena kalendarza: 46,00zł.

Kalendarze będą dostępne u pracowników przedszkola pełniących dyżur w holu przedszkola. Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty w kopercie z imieniem i nazwiskiem dziecka.

Kalendarze wykonała firma Foto- Gama z Lublina.

UWAGA RODZICE !!!

W dniu 17.11.2022r. (czwartek) o godz. 9:00 odbędzie się przedstawienie teatralne dla wszystkich dzieci pt. ”Pracowita jesień” w wykonaniu Zespołu Artystycznego „Magmowcy” z Torunia.
Zadanie realizowane ze składek na radę Rodziców.

Zbiórka dla hospicjum "Nadzieja"

Rodzice.
Równolegle do zbiórki makulatury prowadzimy też zbiórkę nakrętek plastikowych, które przekażemy do Hospicjum Nadzieja. Zbiórka trwa do 30 kwietnia 2023 r. Nakrętki proszę zostawiać w holu w wystawionym kartonie. Serdecznie zapraszamy do zbiórki.

» pokaż szczegóły «

Ekokonkurs

UWAGA RODZICE !!!
Prosimy o dostarczanie makulatury do Przedszkola Miejskiego nr 6 w Toruniu w okresie od 01 listopada 2022r. do 30 kwietnia 2023r.

Przedszkole bierze udział w VI edycji Konkursu p.n. „Ekokonkurs. Zbieramy makulaturę i nie tylko” organizowanego przez Prezydenta Miasta Torunia.

Podczas ubiegłorocznej edycji konkursu przedszkole otrzymało nagrodę finansową w kwocie 16 000,00zł., która została przeznaczona na zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenia.

Pojemniki do zbiórki makulatury znajdują się w ogrodzie przedszkolnym (obok śmietnika).

Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie !!!!

» Pokaż regulamin «

Okazje do czytania w listopadzie

» pokaż plakat «

Poradnia Psychologiczno - Pedagodiczna w Toruniu

Poradnia Psychologiczno - Pedagodiczna w Toruniu uruchamia punkty konsultacyjne dla Rodziców.

» Pokaż szczegóły «

Sobotnie Poranki Plastyczne

» pokaż ofertę «

Sobota dla Rodziców w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

» pokaż szczegóły «

Badanie wzroku dzieci 5-letnich

» pokaż plakat «

» Toruń ma oko na dzieciaki «

Link do filmiku z pokazowego treningu z Ping-ponga.

» Pokaż filmik «

UWAGA - wzrost stawki

Informujemy, iż od dnia 01.01.2022r. następuje wzrost stawki na 10,00 zł. (za miesiąc od dziecka) za prowadzenie zajęć w przedszkolu pod nazwą „Cykliczne spotkania z muzyką”. Zajęcia prowadzi Pan Darek Walichniewicz.
Powyższą kwotę należy regulować u reprezentantów Rady Rodziców, odpowiedzialnych za zbiórkę pieniędzy w danej grupie.

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w hollu przedszkola (2 osoby).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e - mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6
Dorota Pesta