OGŁOSZENIA ŚLIMAKOWA

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w przedszkolu został zainstalowany system kodowania drzwi wejściowych uniemożliwiający dzieciom samodzielne wyjście z budynku. Prosimy rodziców/prawnych opiekunów o zamykanie zasuwki znajdującej się na bramce wejściowej w momencie przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

Prosimy również rodziców o zwracanie uwagi podczas przebywania z dziećmi na placu zabaw przed przedszkolem o czujność czy dzieci bawiące się znajdują się pod opieką osób dorosłych czy samodzielnie. W przypadku zauważenia dziecka bez opieki prosimy o natychmiastowe przyprowadzenie dziecka do przedszkola i zgłoszenie pracownikom przedszkola tego faktu.

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż w najbliższym czasie planowane są następujące zadania ze składek na Radę Rodziców:

* 24.01.2020r. (piątek) - audycja muzyczna dla dzieci pt. „Karnawałowy saksofon”. Zajęcia poprowadzą muzycy z Akademii „Wszyscy tworzymy sztukę”,

* 10.02.2020r. (poniedziałek) - Bal Karnawałowy z wodzirejem,

* 12.02.2020r. (środa) - warsztaty plastyczne „Żelowe świece”. Zajęcia zostaną przeprowadzone przez plastyków z „Kreatywnej planety”,

* 14.02.2020r. (piątek) - audycja muzyczna pt. „Muzyka Dalekiego Wschodu”.

Kochana Babciu!
Kochany Dziadku!
Z okazji Waszego Święta serdecznie zapraszam
na Uroczystość do mojego Przedszkola,
która odbędzie się dnia 23.01.2020r. o godzinie 10:30.

Drodzy Rodzice!

W związku z uroczystością bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane:
DZIEWCZYNKI: biała bluzka i białe rajstopki oraz uczesane w wysokiego koczka
CHŁOPCY: biała koszula oraz eleganckie spodnie