OGŁOSZENIA ŚLIMAKOWA

Informujemy, iż przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu
będzie trwała w terminie
od 29.06.2020r. do 26.07.2020r.

Jednocześnie informujemy iż do dnia 24.12.2019r. należy złożyć deklarację dotyczącą zapisania dziecka do przedszkola zastępczego podczas trwania przerwy wakacyjnej w naszym przedszkolu.
Deklaracje zostaną wyłożone w hollu przedszkola w dniu 02.12.2019r.

» Skan Zarządzenia Prezydenta «

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż w najbliższym czasie planowane są następujące zadania ze składek na Radę Rodziców:

* 04.11.2019r. (poniedziałek)
Grupa 4-5 latki i 5-6 latki- zajęcia warsztatowe z gliny w „Cafe Bajarka”,

* 05.11.2019r. (wtorek)
Grupa 3-latki i 4- latki- zajęcia warsztatowe z gliny w „Cafe Bajarka”, przewóz dzieci wynajętym autobusem z MZK,

* 06.11.2019r. (środa)
Malowanie prac z gliny we wszystkich grupach na terenie przedszkola.

* 14 .11.2019r. (czwartek)
spektakl teatralny pt. „Emocjonalne stworki” dla dzieci z wszystkich grup w wykonaniu aktorów z Teatru MAGMOWCY.

Prosimy o dokonywanie systematycznych wpłat składek na Radę Rodziców u Intendentki przedszkola.

4 listopada

- jedziemy autobusem miejskim na zajęcia warsztatowe do „Cafe Bajarka”. W związku z tym bardzo proszę, aby dzieci były przyprowadzone w tym dniu do przedszkola do godziny 8:00.

6 listopada

– dzieci będą malowały w przedszkolu prace wykonane w Cafe Bajarce podczas warsztatów.

8 listopada

- odbędzie się w przedszkolu Uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. W związku z tym bardzo prosimy o odświętny ubiór dziecka.

14 listopada

- przedszkolaki wezmą udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Emocjonalne stworki”.

18 listopada

- dzieci będą śpiewały hymn przedszkola podczas Uroczystości Pasowania na przedszkolaka dzieci 3 –letnich. W związku z tym bardzo prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane odświętnie.

25 listopada

- o godzinie 8:30 dzieci będą miały wykonane zdjęcia z misiem. Natomiast o godzinie 9:30 odbędzie się Uroczystość z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Bardzo prosimy, aby dzieci przyniosły w tym dniu pluszowego misia.

27 listopada

Drodzy rodzice!
Dnia 27.11.2019r. (środa) o godzinie 14:15 odbędzie się zajęcie otwarto – warsztatowe dla Rodziców. Serdecznie zapraszamy!
Pani Alina i Pani Ania z Dziećmi.

Drodzy Rodzice!

Na zebraniu grupowym dla Rodziców ustaliliśmy:
- koszt wyprawki 50zł od dziecka na rok szkoly 2019/2020;
- koszt kart pracy na cały rok szkolny: 4 latki cena: 89zł ; 5 latki cena: 129zł;
- proszę przynieść: podpisany worek ze strojem na ćwiczenia gimnastyczne (spodenki/getry oraz koszulka);
- podpisana pasta do zębów oraz szczoteczka z osłonką na włosie;
- podpisana teczka na gumkę do prac plastycznych;
- 1 raz w miesiącu chusteczki suche oraz nawilżane;
- 1 raz na półrocze ryza papieru do ksero;

Bardzo serdecznie zapraszam Rodziców do współpracy. Zachęcam do udziału w akcji "Cała Polska czyta dzieciom" oraz do prezentacji hobby lub zawodu
Bardzo proszę o wsparcie w rośliny i skarby jesieni, które wzbogacą kącik przyrody naszej sali.

Nauczycielka: Anna Sula