OGŁOSZENIA PODUSZKOWCÓW

UWAGA RODZICE !!!

W dniu 06.05.2022r. (piątek) od godz. 9:00 będą wykonywane w przedszkolu zdjęcia dla dzieci z wszystkich grup.

W grupach dzieci 3l. 3-4l. i 5l. zdjęcia „Wiosna w ogrodzie” natomiast w grupie dzieci 6-letnich zdjęcia tablo plus indywidualne na zakończenie roku szkolnego. Zdjęcia poglądowe:

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy nie wyrażają zgody na wykonywanie zdjęć proszeni są o wpisanie dziecka na wyłożoną listę w hollu przedszkola do dnia 05.05.2022r.

Sesję zdjęciową wykona Studio fotograficzne „LINDA” z Bydgoszczy.

SZANOWNI RODZICE !!!

Informujemy, iż przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu
będzie trwała w terminie
od 11.07.2022r. do 31.07.2022r.
(3 tygodnie)

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na sytuację epidemiczną i zagrożenie zarażenia COVID 19 nie planuje się w 2022r. organizowania tzw. przedszkoli zastępczych dla dzieci z innych przedszkoli w czasie gdy przedszkole macierzyste będzie zamknięte. Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i pracowników przedszkola, przez okres 3 tygodni wakacyjnych rodzice będą musieli zapewnić opiekę swoim dzieciom we własnym zakresie. W pozostałym czasie dzieci będą mogły uczęszczać do Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Toruniu.

UWAGA - wzrost stawki

Informujemy, iż od dnia 01.01.2022r. następuje wzrost stawki na 10,00 zł. (za miesiąc od dziecka) za prowadzenie zajęć w przedszkolu pod nazwą „Cykliczne spotkania z muzyką”. Zajęcia prowadzi Pan Darek Walichniewicz.
Powyższą kwotę należy regulować u reprezentantów Rady Rodziców, odpowiedzialnych za zbiórkę pieniędzy w danej grupie.

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w hollu przedszkola (2 osoby).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e - mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6
Dorota Pesta

Drodzy Rodzice...

Bardzo prosimy o przynoszenie:
- chusteczek higienicznych w kartoniku: 1 opakowanie raz w miesiącu
- chusteczek nawilżanych: 1 opakowanie na okres dwóch miesięcy
Z góry dziękujemy. Nauczycielki Grupy „Poduszkowce”.

Przypominamy

Przypominamy, że przyprowadzamy dzieci do Przedszkola najpóźniej do godziny 8:30, zaś odbiór dziecka jest możliwy od godziny 14:00. Prosimy również przestrzegać zadeklarowanych przez Państwa godzin pobytu dziecka w Przedszkolu.

Uwaga!

Przypominamy również, że do Przedszkola przyjmujemy tylko dzieci zdrowe - bez oznak infekcji, przeziębienia itd. (katar, kaszel, temperatura, wymioty, biegunka i inne obiawy - dzieci muszą pozostać w domu).

Konsultacje

Konsultacje dla Rodziców będą odbywać się w I i II poniedziałek każdego miesiąca, w godzinach 16:00 - 16:30, po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie z Nauczycielkami Grupy.