OGŁOSZENIA PODUSZKOWCÓW

20 września

Drodzy Rodzice!
We wtorek 20.09.2022r. o godz. 16:30 odbędzie się zebranie z rodzicami, które rozpocznie się w sali 4-latków.

20 września

20.09 obchodzimy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia, dzieci mogą przyjść do przedszkola w dowolnych strojach, np. karnawałowych czy postaci z bajki. Prosimy o przygotowanie także stroju na zmianę (strój codzienny) i pozostawienie w szatni.

UWAGA - wzrost stawki

Informujemy, iż od dnia 01.01.2022r. następuje wzrost stawki na 10,00 zł. (za miesiąc od dziecka) za prowadzenie zajęć w przedszkolu pod nazwą „Cykliczne spotkania z muzyką”. Zajęcia prowadzi Pan Darek Walichniewicz.
Powyższą kwotę należy regulować u reprezentantów Rady Rodziców, odpowiedzialnych za zbiórkę pieniędzy w danej grupie.

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy osoby przyprowadzające i odbierające dzieci o zakładanie maseczek zakrywających nos i usta oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.

Prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy osobami i ograniczenie liczby osób w hollu przedszkola (2 osoby).

Informujemy również, że kontakt z przedszkolem jest możliwy telefonicznie lub poprzez e - mail.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6
Dorota Pesta

Drodzy Rodzice...

Bardzo prosimy o przynoszenie:
- chusteczek higienicznych w kartoniku: 1 opakowanie raz w miesiącu
- chusteczek nawilżanych: 1 opakowanie na okres dwóch miesięcy
Z góry dziękujemy. Nauczycielki Grupy „Poduszkowce”.

Przypominamy

Przypominamy, że przyprowadzamy dzieci do Przedszkola najpóźniej do godziny 8:30, zaś odbiór dziecka jest możliwy od godziny 14:00. Prosimy również przestrzegać zadeklarowanych przez Państwa godzin pobytu dziecka w Przedszkolu.

Uwaga!

Przypominamy również, że do Przedszkola przyjmujemy tylko dzieci zdrowe - bez oznak infekcji, przeziębienia itd. (katar, kaszel, temperatura, wymioty, biegunka i inne obiawy - dzieci muszą pozostać w domu).