OGŁOSZENIA PODUSZKOWCÓW

Informujemy, iż przerwa wakacyjna
w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Toruniu
będzie trwała w terminie
od 29.06.2020r. do 26.07.2020r.

Jednocześnie informujemy iż do dnia 24.12.2019r. należy złożyć deklarację dotyczącą zapisania dziecka do przedszkola zastępczego podczas trwania przerwy wakacyjnej w naszym przedszkolu.
Deklaracje zostaną wyłożone w hollu przedszkola w dniu 02.12.2019r.

» Skan Zarządzenia Prezydenta «

UWAGA RODZICE !!!

Informujemy, iż w najbliższym czasie planowane są następujące zadania ze składek na Radę Rodziców:

* 04.11.2019r. (poniedziałek)
Grupa 4-5 latki i 5-6 latki- zajęcia warsztatowe z gliny w „Cafe Bajarka”,

* 05.11.2019r. (wtorek)
Grupa 3-latki i 4- latki- zajęcia warsztatowe z gliny w „Cafe Bajarka”, przewóz dzieci wynajętym autobusem z MZK,

* 06.11.2019r. (środa)
Malowanie prac z gliny we wszystkich grupach na terenie przedszkola.

* 14 .11.2019r. (czwartek)
spektakl teatralny pt. „Emocjonalne stworki” dla dzieci z wszystkich grup w wykonaniu aktorów z Teatru MAGMOWCY.

Prosimy o dokonywanie systematycznych wpłat składek na Radę Rodziców u Intendentki przedszkola.

5 listopada

(wtorek) - na godzinę 9:30 jedziemy (autokarem) na zajęcia z gliny do Cafe Bajarka.

7 listopada

(czwartek) - w przedszkolu o godzinie 10:00 będzie uroczystość z okazji Dnia Niepodległości (bez rodziców). Tego dnia dzieci przychodzą elegancko ubrane (w szatni zostawiamy strój codzienny na przebranie).

14 listopada

(czwartek) - na godzinę 11:00 przyjeżdża do nas teatr z przedstawieniem pt „Emocjonalne stworki”.

18 listopada

(poniedziałek) - o godzinie 9:30 zapraszamy wszystkich rodziców na uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Tego dnia dzieci przychodzą elegancko ubrane (w szatni zostawiamy strój codzienny na przebranie).

25 listopada

(poniedziałek) - o godzinie 8:30 dzieci będą miały robione zdjęcia z misiem. O godzinie 9:30 będzie uroczystość z okazji Dnia Pluszowego Misia (bez rodziców). W związku z tym tego dnia dzieci przynoszą do przedszkola swoją ulubioną maskotkę misia (strój wg uznania rodziców).

26 listopada

(wtorek) - na godzinę 9:15 zapraszam wszystkich rodziców na zajęcia otwarte.

2 grudnia

(poniedziałek) - na godzinę 14:00 zapraszam rodziców na zajęcia warsztatowe. Będziemy robić ozdoby świąteczne, które będzie można kupić na kiermaszu świątecznym. Warsztaty poprowadzi Poli mama.

Podziękowanie

Wielkie dzięki dla Julka i Taty za zrobienie domku dla Zi. Domek już pomalowaliśmy, teraz będziemy ozdabiać.

Konsultacje

Przypominam, że można umawiać się na konsultacje w każdy I i III poniedziałek miesiąca o godz. 15:30.