OGŁOSZENIA W BAŃKOWICACH MYDLANYCH

W czerwcu;

* 07.06.24 - Dzień Żółty - prosimy, żeby dzieci w tym dniu miały odzież w kolorze żółtym (w miarę możliwości ??)

* 10.06.24 - wyjście do biblioteki osiedlowej

* 12.06.24 - zajęcia otwarte dla rodziców połączone z zebranie podsumowującym II-gie półrocze - zapraszamy na godz. 14:00 (zebranie odbędzie się po zajęciach otwartych, w tym czasie dzieci będą przebywały z drugą nauczycielką)

Uwaga Rodzice!

Prosimy o dokonywanie zapisywania dzieci na okres wakacyjny
tj. w terminie od 24.06.2024r. do 31.08.2024r., poza przerwą wakacyjną w przedszkolu,
która będzie trwała od 22.07 - 18.08.2024r.

Wnioski do pobrania znajdują się w hollu przedszkola.
Zwrot wniosków do osób dyżurujących do dnia 14.06.2024r.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż w dniu 05.06.2024r. (środa) od godz. 9:00 będą wykonywane zdjęcia dzieci w przedszkolu przez firmę fotograficzną „Foto finezyjni”. Szczegóły w opisie sesji zdjęciowej.

Zadanie realizowane w uzgodnieniu z Radą Rodziców.

» pokaż opis sesji zdjęciowej «

UWAGA RODZICE!

W związku ze zbliżającym się „Dniem Dziecka” zaplanowane są dla wychowanków następujące atrakcje:

* 03.06.2024r. (poniedziałek) dzieci z grup„Ślimakowo” i „Wypożyczalnia skrzydeł” wyjeżdżają autokarami na wycieczkę do JuraParku w Solcu Kujawskim. Dzieci otrzymają drugie śniadanie z przedszkola plus wodę, soki i owoce.
Wyjazd z przedszkola o godz. 9:00.
Powrót około godziny 14:30 - 15:00
Prosimy rodziców o sportowy strój dziecka!

* 04.06.2024r. (wtorek) dzieci z grup „Poduszkowce” i „Bańkowice mydlane” wyjeżdżają autobusami na spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek” do teatru Baj Pomorski w Toruniu.
Wyjazd z przedszkola o godzinie 8:40
Powrót około godziny 11:30

Zadania realizowane są ze składek na Radę Rodziców.

Drodzy Rodzice!

Prosimy o dokonywanie zapisówdzieci na dzień 31.05.2024r. (piątek) ze względu na zapewnienie odpowiedniej organizacji pracy przedszkola i zaprowiantowanie dzieci.
Lista wyłożona jest w hollu przedszkola do dnia 24.05.2024r.

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Państwa do udziału w zbiórce publicznej na rzecz dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Toruniu. Głównym celem zbiórki jest pozyskanie środków na zakup sprzętu terenowego.

» pokaż plakat «

UWAGA RODZICE !!!

Działając na podstawie art. 22b ustawy z dnia 28 lipca 2023r. o zmianie ustawy- Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w Toruniu z dniem 07.02.2024r. wprowadza do stosowania „Standardy ochrony dzieci w Przedszkolu Miejskim Nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Toruniu”, których głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, dbałość o ich dobro, uwzględnianie ich potrzeb i podejmowanie odpowiednich działań w interesie dzieci.

„Standardy ochrony dzieci” znajdują się w Zakładce „O NAS” oraz w holu przedszkolu w teczce kontaktowej „Artykuły da rodziców”.

Z treścią Standardów zostaną Państwo zapoznani na zebraniach grupowych , potwierdzeniem tego faktu będzie złożenie podpisu na listach przygotowanych przez nauczycielki.

Rodziców, którzy nie będą uczestniczyli w zebraniu prosimy o indywidulane zapoznanie się z ich treścią i złożenie czytelnego podpisu na liście u nauczycielek grup w terminie do dnia 15.03.2024r.

Przerwa wakacyjna

Informujemy, iż przerwa wakacyjna w Przedszkolu Miejskim Nr 6 w Toruniu
będzie trwała w okresie
od 22.07.2024r. do 18.08.2024r. (19 dni roboczych).

W tym terminie nie przewiduje się przedszkoli zastępczych, rodzice zapewniają opiekę dzieciom we własnym zakresie.

Podstawa:
Zarządzenie nr 305 Prezydenta Miasta Torunia z dnia 29.11.2023r. w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2023/2024, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Toruń.

» Pokaż Zarządzenie 305 PMT «